Disa jave me pare Arian Bega doli ne emisionin ‘Historia ime’ dhe beri thirrje publike per te shoqen qe tha se e kishte braktisur dhe e kishte lene te vetem me 4 femije.

Diten e sotme, ishte serish ne emision por ne nje lidhje telefonike aty me te shoqen, ajo e ka mohuar fjalen e tij.

Madje ky cift u be i njohur para disa muajsh sepse ne emisionin ‘Dua te te bej te lumtur’ gruaja doli publikisht duke kerkuar falje te shoqit per ato qe kishte bere.

Ndersa Tek emisioni i fundit tek ‘Historia ime’ Mirela Milori e ka pyetur pse ajo i ka kerkuar falje ne at emision.

Elida zbuloi se ne fakt emmisioni i dikurshem ishte i gjithi nje komplot mes tyre duke synuar te merrin ushqime falas dhe pagesen e qerase se shtepise.

Ajo tregoi se vete ka punuar gjithe kohes kudo vetem qe te siguronte para ndersa i shoqi do vetem te luaje e te pi raki.

Gazetarja Milori e ka pyetur edhe nje here a ke genjyer dhe ajo e ka pranuar.

“Kam rene dakort me Arianin per te dale ne ate emision si surprize. Por kjo ishte thjesht qe te me paguanin 2 muaj qera dhe te merrja ushqime falas qe me kane sjelle ne shtepi gazetarja qe sme kujtohet mire mbiemri me emrin Lori”, ka pohuar Elida