Vite me pare aktori i njohur i humorit Agron Llakaj imitoj Eni Cobanin te spektaklin e humorit Al Pazar.

Por Eni Cobani nuk e priti mire kete gje dhe madje teksa ishte e ftuar në një emision deklaroi se do ta hidhte në gjyq. Por më pas avokatja ndryshoi qëndrim duke hequr dorë nga padia e duke thënë se gëzon respekt për të.

Tek emisioni i Rudines ne Tv Klan pas nje loje del ne foto Agron Llakaj dhe jurisja u shpreh se nuk do flasë shumë për të, veçse kërkon nga ai një shpjegim që shpreson ta marrë gjatë këtij viti.

Ajo thote se:”Nuk kam marrë asgjë personale dhe për keq. Kam kërkuar një shpjegim, shpresoj në 2020-tën ndoshta më vjen një shpjegim”.