Nje nga moderatort me te mira sot dhe me trendi ajo eshte Bora Zemani.

Ajo sot fetsoi diten e lindjes dhe ka pasur nje dite te mbushur me urime.

Ajo pyeste ndjekesit e saj ne instagram se sa vjec eshte.

Ja cfare shkruan:”Kush e ka ditelindjen sot???He e gjeni dot?”

Ajo mbushi 28 vjec dhe sot ka pasur nje dite te vecante.

Ne i urojme jete te lumtur dhe plot suksese ne jete.