Djali nga Korca beri nje shaka ne profilin e tij ne facebook dhe mori permasa te medha.

Denis Bezolli i lindur ne qytetin e Korces u be hit ne rrjetet sociale.

Ai shkruajti:“Mua që më shikoni kështu, kokë pa krehur, e kam nisur jetën nga zero…. dhe tani kam arritur deri në 20 milion borxh”

Kaq u desh dhe komentet u ben viral me shpejtesi te madhe.

Te gjithe komentonin ne profilin e tij.

Korcari beri nje shaka por ja qe kjo eshte shqiperia jone ku shakate marrin nje super shikueshmeri.