Nje nga kengetaret me te mire per femije Pellumb Hajdari ishte nje nga kengetaret me te mire per femije.

Ai kendoi kengen Qingji i vogel dhe kjo eshte nje nga kenget me te degjuar per femijet.

Kenget e tij shkuan me shume se 201 milion klikime dhe kjo tregon se femijet e kane dashur shume.

Por kane kaluar mbi 10 vjet vjete nga kohet qe ka kenduar keto kenge dhe shikoni se sa ka ndryshuar.

Ai eshte rritur me shume dhe tani mbush 18 vjec.

Ne i urojme vite te lumtura dhe plot shendet.