Deputet i Kuvendit të Kosovës dhe shef i Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca perseri eshte bere baba.Ai eshte bere baba per heren e dyte dhe kete lajm te bukur e ka dhene nusja e tij.

Deputet i Kuvendit të Kosovës në një foto të postuar në rrjetet sociale tregon duke mbajtur në krahë vogëlushen dhe bashkëshortja zbulon edhe emrin e bukur që i kanë vendosur vajzes. Çifti i kanë vendosur vajzës emrin Erena. “Mirë se erdhe!

ERENA Glauk Konjufca”, ka shkruar bashkëshortja e deputetit, Emira.

Ngjarje te tilla gjithmon jane te bukura dhe eshte bukur kur shikon familjet qe shtohen me femije dhe qe jane te lumtur.

Dite te bukura per familjen Konjufca.