Marsida Qatja eshte nje nga njerezit me te perfolur ne qytetin e Kavajes dhe gjithe Shqiperise per ngjarjen qe ndodhi ne shtepin e saj.

Por nje lajm i mire vjen nga ajo sepse eshte bashkuar me bashkeshortin i cili ndodhej ne Gjermani per probleme qe ka pasur me drejtesin atje.

Pasi ai ka dalur nga burgu eshte bashkuar me bashkeshorten.

Te dy jane fotografuar bashke ne nje postim ne instastory te lumtur dhe te bashkuar.