Kengetarja e njohur per publikun Ciljeta gjithmon e ka mbajtur te fshehte babain e Fernandos dhe ai sot eshte rritur dhe eshte 7 vjec.

Por megjithese vitet kane kaluar ajo nuk e ka treguar babain e djalit te saj.

Në një foto të postar nga Iconstyle, Fernando ka pozuar duke buzëqeshur krah babait të tij te mire, ndërsa vëmendjen na e tërhoqi ngjashmëria e tyre e madhe mese njeri tjetrit.

Duket se vogëlushi ka marrë shumë tipare të të atit dhe duket si një kopje e vogël e tij.

Gjithashtu, djali tjetër në foto është vëllai nga babai i Fernandos.

Mesa duket, 7 vjeçari i ruan kontaktet me të atin dhe e takon herë pas here atë.