U ben 3 vjet bashk Ciljeta me Alban Hoxhen.Dhe dyshja eshte gjithmon prane njeri tjetrit.Dhe fotografohen bashke.

Ciljeta eshte pare ne stadjum “Selman Stërmasi” duke ndjekur ndeshjen mes Partizanit dhe Kuksit.

Ajo ben gjithmon tifo per Partizanin.