Ne spektaklin e humorit Klanifornia ishte e ftuar Xhensila Myrtezaj dhe ajo iu pergjigje nje pyetsori pikante te pergatitura me stil.

Nje nder pyetjet pikante ishte se cila eshte pjesa jote e preferuar ne trupin e Besit bashkeshortit tend.

Ajo qeshi dhe tha:Eshte kraharori aty gjejm mbeshtetje un dhe vajza.

Kjo pergjigje habiti dhe Marinen sepse ajo priste ndonje vend tjeter.

Por Xhensila u pergjigje bukur dhe doli nga situata.

Nje nga pyetjet e tjera qe iu be ishte se cfare ka qene gjeja me e cmendur qe ka bere ne jeten e saj.

Ajo eshte pergjigjur se eshte martesa me Bes Kallakun.