Ultime news

Tragjike në Itali/ Pronari i shtëpisë qellon shqiptarin, dyshohet se hyri për ta vjedhur

0
Ngjarje tragjike në Itali. Pronari i një banese ka vrarë një shqiptar që dyshohet se hyri në shtëpinë e tij për vjedhur. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e 25 tetorit në Santopadre të Frosinones. Policia italiane ka zbuluar...

La prindërit vetëm dhe zemërthyer në atdhe! Humb jetën tragjikisht shqipari në Itali teksa...

0
Një aksident tragjik i ka marrë jetën një 32-vjeçari shqiptar në Itali. Sipas mediave vendase mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në autostradë, teksa shqiptari ishte duke u kthyer nga...

Nusja mëson fëmijët si të godasin gjyshen dhe gjithe fshatin me gur: DO T’I...

0
Nusja e shtëpisë kthehet jo vetëm në tmerrin e vjehrrës, por edhe të të gjithë fshatit. Në Fiks Fare u ankuan banorët e fshatit Poshnje në Dimal të cilët thanë se nëna e katër...

Tronditëse! Babai i dhunshëm traumatizon fëmijët e tij: ‘Mami juaj është k*rvë do shkojë...

0
Emisioni investigativ Stop ka publikuar sonte pamjet se si babai u flet keq për nënën e tyre 3 fëmijëve të mitur, duke përdorur fjalor banal. Rasti është shënuar në Mallakastër. Zonja Fëllënxa Haxhiaj Islamaj është...

Aksident në Gjirokastër, autobusi del nga rruga, ka te plagosur

0
Një 30-vjeçare ka mbetur e plagosur ditën e sotme në Gjirokastër si pasojë e një aksidenti. Ngjarja u regjistrua në aksin nacional Gjirokastër-Kakavije, në afërsi të fshatit Dervician, ku autobusi i linjës Libohovë-Tiranë ,...

Tronditi Vlora/ Krim i dyfishte, nipi vret xhaxhanë dhe më pas veten, policia jep...

0
Policia ka dhënë informacion për krimin tronditës të ndodhur në Vlorë, ku kanë mbetur dy të vdekur. Sipas informacionit zyrtar, një i ri në fshatin Mekat ka vrarë xhaxhanë e tij me armë gjahu dhe...

I dhunoi dhe ofendoi nënën/ Rumuni nxjerr zvarrë nga klubi shqiptarin dhe e bën...

0
Një 32-vjeçar shqiptar është dhunuar nga një rumun në qytetin e Torinos në Itali. Sherri nisi në “Tranquila Club”, ku nëna e të arrestuarit kishte refuzuar që t’i jepte pije shqiptarit, i cili nisi që...

“E kane vrare policët që e kanë kapur, pistoletën ia kanë..”, babai i Aldi...

0
Babai i Aldi Ramës, 21-vjeçari i cili vrau efektin e krimeve Saimir Hoxha kërkon drejtësi, ndërsa akuzon policinë se i kanë vrarë të birin e tij. Rufan Rama, në një intervsitë për “Fax News”,...

Gjendet i vdekur shqiptari në Itali, dyshimet e para (Emri)

0
Gjendet i vdekur një shqiptar në Itali. Besmir Shala 29-vjeç, u gjet i vdekur në një rrethrrotullim në Piza të Italisë. Ai po lëvizte me një skuter, kur mendohet se humbi kontrollin e mjetit dhe...

Babai qëllon aksidentalisht për vdekje vajzën 15 vjeçe

0
Babai vret aksidentalisht vajzën 15-vjeçe. Ngjarja e rëndë është regjistruar në Itali në provincën e San Felice del Benaco, në Brescia. 57-vjeçari Roberto Balzaretti po mbante në dorë pushkën dhe po ua tregonte të afërmve. Papritmas...