Mbremjen e 20 dhjetorit ishte premiera e filmit ‘Falco’
Te Bes Kallakut.

Ku luajten shume aktore te njohur si Ben Derhemi, Olsi Bylyku etj, dhe ishin te ftuar shume personazhe nga bota e tv.

Por vemendjen me te madhe e mori Ajka, e bija e Besit dhe Xhensiles pasi kjo ishte hera e pare qe ata e nxoren ne publik.

Xhensila ka deklaruar ne rrjetet sociale krenarine q ka ndjere per Besin dhe e bija qe eshte fanse e flakte.

“Se ne e deklaruam qe jemi fanset me te flakta. Besi yne sa shume krenare qe jam ndjer, e sa shume do te ndihet bija jone krenare per ty”, shkruan Xhensila.