Behuni gati per plazh ja sa nxehte do jete sot.

Gjate gjite dites do te jete nje kohe e ngrohte dhe pa vranesira.

Mbasdite do kete nje ndryshim te kohes me ulje te temperaturave.

Ndaj paraditja e sotme do kete nje mot te kthjellet dhe temperaturat do jene nga 20 deri ne 29 grade ndaj pergatitemi per rreze dielli.