Aktorja Hazal Kaya, e njohur shume prej roleve te saj me emrat ‘Maral’ apo ‘Nihal’ ne telenovelen “Dashuri e ndaluar” ka dhene nje lajm te bukur.

Ajo eshte e martuar me producentin Ali Atay dhe se fundmi ka sjelle ne jete nje djale.

Cifti i vendosi djalit te vogel emrin Fikret dhe diten e sotme Vete bashkeshorti i aktores publikoi foton e tyre te pare shume prekese.

Ne foton e publikuar aktorja shfaqet duke mbajtur bebushin ne kraharor ndersa bashkeshorti qe i dhuron nje puthje ne balle.

Sipas mediave Ali Atay duket se nuk e ka lene asnje moment vetem bashkeshorten etij.

Aktorja tashme ka nje bebush te quajtur Fikret dhe qe ka lindur 2.68 kg dhe 46.5 cm.

I urojme shendet dhe jete te gjate.