Ata kane 17 vite bashke dhe jane nje nga ciftet me te bukura.

Kane kaluar nje martese te lumtur dhe te sukseshme dhe ata kane dhe tre femije te mire.

Fatma tregon per historine se si e njohu imamin Elvis Nacin.

Elvisi ishte djali i pare qe kame takuar dhe kisha shume emocione.Kam pasur mamin dhe motren prane dhe i kam pasur si shoqe ato.

I mora leje atyre dhe shkova takova Elvisin
dhe me koke ulur vetem Elvsi me fliste.

Ajo nuk e priste qe takimi i pare i tyre te ishte aq serioz dhe ata kishin biseduar rreth nje libri.