Juristja shumë e dashur për publikun e që ka ndihmuar

Eni Cobani eshte nje juriste shume e sukseshme dhe shume e dashur per publikun dhe te gjithe shqiptaret.

Por ajo eshte dhe shume aktive ne rrjetet sociale dhe publikon foto te bukura me familjen e saj dhe sot ka publikuar nje foto me bashkeshortin e saj dhe ajo ka shkruar fjale shume te bukura per te.

Bashkëshorti i saj feston ditëlindjen dhe Eni e ka uruar duke i shprehur dashurinë publikisht. Juristja ka publikuar një foto krah tij në rrjete sociale dhe shprehet se ai është burrë dhe baba i përkyer.Ajo eshte shume e lumtur me te dhe cdo dite ajo e vlereson.

Ja cfare shkruan ajo per te:

“Të dua, jo për atë që je, por për atë që jam unë kur jam me ty. Edhe 100 me gjithe te mirat e kesaj bote Ave. Per mua je jo vetem bashkeshort por mbi te gjitha shoku i jetes dhe babai i perkryer i Aldit tone”.