Reagon Ardit Gjebrea pas lajmit per 180 mij euro.

Ne portalin syri thuhet se kantautori Ardit Gjebrea do te marre nje shume te madhe per te kenduar 3 kenge ne stadjumin qe do perurohet Air Albania qe do luhet ndeshja Shqiperi France.

Por i menjehershem ka qene reagimi i Arditit kunder Faqes syri.

Ai i revoltuar shkruan:”Hajde hajde po ku e gjetët kët mo??? Mos e merrni në qafë pronarin tuaj me thashetheme se edhe e njoh, mund edhe të më telefononte dhe të shkruanit një lajm të saktë, por për fat të keq është një gënjieshtër e madhe nga ato që për fat të keq nuk ndodhin’, shkruan Arditi në Instagram.