Nje dite shume e bukur per Ardit Gjebrean i cili mbush 57 vjeç dhe ai kaloi nje dite shume te bukur.

Ate e kane uruar shume miq te tij si Flori Mumajesi, Klajdi Haruni, Bruno, Kejsi Tola dhe Marsela Çibukaj u kujdesën që të krijonin një asmosferë shpërthyese.

Arditi ka treguar gjithashtu se dhurata më e bukur ka qenë kënga e kënduar nga vajza e tij Anna, bashkë me Kejsi Tolën.

“Nuk ka më tortë me qirinj sipër, por nga tani e tutje për çdo datëlindje, do të kem një shishe që hapet për të thënë: “Gëzuar”!

Është ky falenderimi im për Zotin, që më lë të jetoj me familjen, shoqërinë, ata me të cilët punoj çdo ditë dhe ju që më rrethoni me dashuri”- ka shkruar në Instagram moderator i njohur në urimin për veten e tij.

I urojme dite te bukura dite te bukura familjes Gjebrea.