Moderatorja e njohur viziton Thethin.Vendin e saj te preferuar.

Ajo ndodhet atje me skuadren e emisionit “Dua të të bëj të lumtur”.

Ajo ka postuar shume foto dhe video te ndryshme.

Por bashke me te eshte dhe Eduart Grishaj dhe vellai i saj i vogel.

Kjo foto i ka bërë të gjithë ndjekësit e Arbanës të mendojnë se moderatorja tashmë lidhjen e saj e paska zyrtarizuar dhe regjizorin Grishaj e ka prezantuar edhe me familjen e saj. Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani prej disa kohësh janë në një lidhje që është bërë publike