Moderatorja e njohur Arbana Osmani pak kohe me pare eshte bere nene e nje djali qe e quajten Diell dhe tashme i eshte perkushtuar femijeve.

Deri tani ajo eshte kujdesuar te mos e publikoje portretin e te voglit ndersa djali i madh Joni eshte prezantuar me publikun prej kohesh ne disa postime te saj.

Mirepo ne fillim te 2021 Arbana ka dashur te na surprizoje me nje foto te dy djemve bashke ku edhe pse jo me portret duken te dy prane njeri tjetrit ne shtratin e vogel te Diellit.

Kjo ka bere qe te buzeqeshim ne 1 Janar shumkush qe ka pare story-in e Arbanes