Nje nga moderatoret me te mira Shqiptare Arbana Osmani ka postuar nje foto shume te bukur ne instagramin e saj me djalin dhe mbesen e veshur shume bukur me ngjyra te kuqe dhe duke buzeqeshur se bashku.

Mirëpo fansat e kanë ngacmuar pak duke i bërë një pyetje pak me spec dhe ajo nuk ka hezituar ti kthejë përgjigje.

“Arbana në pritje të ëmbël?“, ka qenë pyetja, për të cilën moderatorja është përgjigjur: “Në pritje të kulaçit”

Keshtu Arbana ka kaluar nje dite te bukur ne familjen e saj.