Moderatorja e njohur Arbana Osmani eshte shume aktive ne rrjetet sociale duke gatuar dhe dhene receta te shijshme.

Ajo postoi se si behen sushit dhe kjo i hapi nje pune te madhe Amit pasi dhe ajo do ti gatuante ne shtepine e saj.

Ami filloi ti gatuaj pasi pa receten e Arbanes.

“Arbana meqë na i hape oreksin mbrëmë…Dhe po na hap dhe punë me ato që shohim”, shkruan Ami në një tjetër postim të cilin e ka publikuar edhe Arbana duke i thënë: “Po ti i paske qa, lum Ermali për ty”.

Dhe keshtu kaloi dhe nje dreke e shijme per Ermalin dhe familjen e tij.