Rudina Dembacaj ka publikuar në profilin e saj në Instagram ku njofton për rikthimin në teatrin Eksperimental me një komedi “Boeing Boeing”.

Ajo eshte shume aktive kohet e fundit dhe me energji te reja dhe projekte te reja.

Por pas postim vjenc cudia.Ajo merre nje koment qe e ka shqetesuar dhe ka bere dhe ajo komentin e saj.

Ajo i kishte bllokuar komentet ne fotot e me parshme por tani i kishte hapur.

Një prej ndjekësve ja ka thënë hapur se nuk ka asgjë për t’i pëlqyer moderatores dhe aktores, dhe se di pse e kanë zgjedhur ta kenë në jetë ish-bashkëshorti dhe Marku tani, e megjithatë problem i ka theksuar vajzën e saj që është e vogël e ska faj.

Por Rudina s’ja ka lënë pa kthyer një përgjigje:” Eeeeh mi moter! Nuk ta shpjegoj dot” duke e ironizuar kështu komentin e mësipërm.

Dhe keshtu mbaron dhe nje episod tjeter me Rudina Dembacaj.