Alketa Vejsiu ndricoi mbremjen e djeshme ne Sanrremo dhe ishte dicka shume emocionuese te shikoje ate dhe te fliste perball Amadeos dhe publikut Italian.

Ajo ishte perfekte ne cdo gje qe foli dhe Amadeos e la pa fjale sa ja rrembeu dhe fjalet dhe ai vetem e shikonte.

Kete gje si ka pelqyer Olti Currit dhe e ka komentuar ndryshe.

Ai e cileson si te pa edukate sepse i rrembeu kohen moderatorit tjeter dhe e la ate pa fjale.

Por megjithate Alketa eshte ekspresive dhe shume virtuoze ndaj te gjithe flasin per te.

Per me shume shikoni video.