Feride Çetin aktorja turke shumë e njohur nga seriali “Hercai” eshte per here te pare shtatzene.Dhe ky eshte lajmi me i bukur per nje femer.

Lajmin e ben publik vete aktorja e njohur.Ku tregon barkun e bukur te rrumullakosur.

Shresojme qe aktorja te jete mire dhe te kete nje lindje te lehte.

Ajo eshte 40-vjeç dhe shumë e lumtur teksa gjininë e bebit ka vendosur mos ta bëjë të ditur. Feride Çetin është e martuar me skenaristin Murat Ozer. Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në tetor të këtij viti.

Jete te lumtur ciftit.