Nje nga vajzat me te bukura te showbizit shqiptar.

Ajo eshte shume e dashur per publikun dhe mjafte e njohur.

Megjithese kane kaluar 10 vjet nga miss Albania ku dhe ajo u shpall miss ajo nuk ka ndryshuar aspak.

Ajo eshte Agnesa Vuthaj.

eshte bere nostalgjike dhe ka postuar foto 13 vite me pare.

Ne i urojme caste te bukura dhe lumturi ne jeten e saj.