Eshte femra me e perfolur kete jave pas lajmit qe beri publik per divorcin e saj.

Por ajo nuk e beri publik shkakun pse ndodhi divorci.

Pas ndarjes nga bashkëshortja e tij, Aleks Varfaj duket më i tërhequr drejt rrjeteve sociale.

Por bashkeshorti i saj në Instastory ka publikuar një foto me një qen . Qeni njihet si një prej kafshëve me besnik ndaj njeriut dhe veçanërisht pronarit të tyre? Të jetë kjo një mesazh bashkeshorten e tij besnike? A mund te ndodh dicka e till?

Sakaq, ne nje foto postuar ne rrjetet sociale, Rudines i shihet se ne krah ka edhe inicialet e emrit te saj, tek kemisha qe duket se e ka te personalizuar.