I ka fobi, Xhensilës i afrohet një qen dhe reagimi i saj i shkriu të gjithë së qeshuri

Pak kohe me pare gjate intervistave qe ka dhene, Bes Kallaku ka folur per frikerat e Xhensiles. Nder te tjera ka per mendur faktin se Xhensila sapo i sheh qete largohet menjeher sepsei ka fobi.

Videoja qe Besi ka postuar sot ka vertetuar kete fakt. Dikush i ka filmuar at ate dy duke shetitur dhe befas shihet nje qen qe leh dhe Xhensila qe nderron krah e frikesuar.

Besi shkruan: ‘Boft hajer kush e ka filmu edhe pse fshehurazi sepse kjo tregon se Xhensilen e le zemra sapo degjon te lehuren e nje qeni’.
Kjo video shkaktoi te qeshura te ndjekesit e tij ne instagram dhe komente pa fund