Nje mesues ngacmon nxenesit e klases se tij.

Ai eshte kapur me aparat ne dore duke filmua apo fotografuar nxenesit.

Pasi fotot jane bere virale mesuesi eshte larguar nga puna.

Dhe jane marre masa per te.Mediat kane bere publike kete lajm dhe raportone se mesues te till do te ndidqen penalishte.

Ministria e Arsimit është duke punuar për çështjen dhe ka ritheksuar se ata kanë një politikë me tolerancë zero ndaj ngacmimeve.