Ne emisionin e kesaj te premteje Arian Cani, beri me dije se ‘Sofia’ e tij do te largohet nga emisioni..

Por nje tjeter vajze do ta zevendesoje asistenten e tij ne misionin besnik te shoqerimit te te ftuarve dhe mikepritjes se tyre.

Vete ‘Sofia’ e larguar, me emrin real Xheni Brahaj rrefeu arsyen perse ajo u largua e aq me teper në mes të sezonit televiz.

Xheni është shprehur:

“Emisioni Zonë e Lirë per mua ka qenë një nga shkallet e para të karrierës time. Tani u shkëputa pasi synimet e mia janë në rritje. Une hoqa dorë sepse në vazhdim dua të shfaqem ndryshe para publikut, dhe jo vetëm si një velinë e bukur”