Nje nga kengetaret me te mira dhe te pasura te showbizit shqiptar.

Adelina Tahiri publikon foto nga jeta e saj private.

Ajo e ka arreduar shume mire dhe plot klas.dhe shume e bukur.

Kujtojmë që Adelina është e martuar me avokatin Serjoza Markov dhe janë prindër të një djali i cili me siguri është gëzuar shumë kur ka parë zbukurimet në shtëpi.

Fundi i vitit po afron dhe njerezit behen gati te perserisin cdo vite po te njejtet gje.

Por ne i urojme dite te bukura plot shendet dhe miresi.