35 vjet se bashku dhe kjo eshte nje shenje e mire dhe e bukur per Gilin dhe bashkeshortin e saj.

A kane kaluar ne ndonje krize familja e tyre apo cdo gje ka shkuar vaj sic thote populli.

Por kengetarja i eshte pergjigjur keshtu.

Kur u nisem u grindem para se te vinim por tani qe dolem ne TV jemi shume mire tha ajo duke qeshur.

Une dhe bashkeshorti nuk kemi pasur kriza kemi pasur nje jete te qete.Ne jemi ne kohen kur duhet te kujdesemi per femijet dhe i kushtojm shume kohe atyre.

Ajo thote se me bashkeshortin i kam mardheniet shume te mira dhe gjithmon kam gjet formen e bashkbisedimit dhe nje jete ne paqe.