Nje nga telenovelat me te bukura Meksikane ne vitin 2002 pati nje audience te madhe Shqiptare kur u transmetua.

Dy aktoren kryesore ishin Antoni dhe Maria dhe qe mbetet ne mendjen e te gjitheve.

Edhe pse kane kaluar 16 vite te gjithe jane kurioz te zbulojne se sa ka ndryshuar cifti.

Ata kane vazhduar aktrimin dhe jane shume aktive ne boten e telefilmave.

Ana De la Reguera ka marrë pjesë së fundmi në serialin ‘Goliath’, që pritet të dalë shumë shpejt në transmetim, ndërsa Garcia aktualisht po luan një prej roleve në telenovelën ‘Miembros al aire’.