Ato jane mike dhe jane 2 nga moderatoret me te mira ne shqiperi.

Por Xhemi shkaktoi nje uragan komentesh vetem nga nje koment epik.

Një foto Xhemi bashke me Arbanën teksa po shijonin një kafe dhe bisedonin per projekte te reja.

Mirëpo, menjëherë sytë e fansave shkuan tek barku I Arbanës I cili duke I fryrë nga këndi I fotos.

“Arbana je shtatzënë?”, nisën të komentonin fansat dhe përgjigjen ua ka dhënë Xhemi.

Moderatorja ka postuar të njëjtën foto në Instastory duke treguar se Arbana nuk është shtatzënë, por barku është fryrë nga ushqimet e përgatitura nga recetat e shijshme të librit të dytë.

“Ka akoma librin e dytë në bark”, shkruan Xhemi shoqëruar me figurën e një ekoje që tregon ushqim.

Ndaj rrini te qete se Arbana nuk eshte shtatzen.