A e mbani mend Zhakun?Vazja e guximshme me deklaratat e saj te bujshme.Por emri saj i vertete eshte Inida Gjata.

Prezantuesja e njohur prej vitesh jeton ne Berlin eshte martuar dhe jeton ne Gjermani.

Zhaku poston gjithmon foto ne rrjetet sociale.

Por ajo nuk ka ndryshuar sado qe vitet ikin ajo ka mbetur po njesoj.