Modelja e njohur Shqiptare Kejvina kohen e fundit ka qene ne vemendje per shkak te ngjarjeve qe ndodhen ditet e fundit.

Ajo ka reaguar pas lajmeve si ish e dashura e Redjan Rrajes.

Ajo thote se do i padis te gjithe ata qe kane perfolur historine e saj.

Cdo gazetar dhe cdo gazet un do ta padis sepse ata kane keqperdor emrin tim.

Sepse ato lajme nuk jane te verteta.

Ja cfare shkruan ajo ne profilin e saj.