Moderatorja e njohur, Floriana Garo sapo është bërë nënë për herë të dytë.

Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Floriana me anë të një postimi në profilin e saj mëngjesin e sotëm.

Moderatorja Garo e cila ka më shumë se dy vjet që jeton në Gjenevë, dhe tashmë ka sjellë në jetë djalin e saj.

Ajo vetë ka postuar foton e parë me vogëlushin ku duket dora e tij e vogël duke i mbajtur gishtin.

“Mire se erdhe ne kete bote Priami yne!” – shkruan Floriana, ” e shijofsh sa me shume cdo moment. Te duam pa fund! 23.12.2019”.

Por kujtojme se Floriana ka edhe një vajzë te vogel me emrin Adia dhe ajo e dha lajmin e bukur se ishte shtatzënë në qershor, kur ishte e ftuar tek emisioni “Rudina”.