Lekundjet qe ndodhen ne 26 nëntorit i orës 03.54 të mëngjesit të së martës, nuk ka për tu harruar lehtë.Dhe akoma ndihen pasojat qe ndodhen ate dite.Por shpresojm qe gjerat te shkojne per mire dhe toka te qetesohet nga lekundjet.

Lëkundjet me magnitudë 6.4 ballë të shkallës rihter, lekunden te gjitha pallatet dhe cdo shtepi ne Durres Tirane Elbasan dhe me gjere.

Ja si dukej pallati gjatë lëkundjeve nga disa pamje të reja që vijnë nga “Shkolla e Kuqe” në Tiranë.

Shikoni videon