Kush është i riu që u plagos në ish-Bllok sonte në Tiranë, njoftimi i policise

0
999

Një plagosje me armë ndodhi sonte në mbrëme në ish-bllok në Tiranë.

Nga ky konflikt ka mbetur i plagosur një i ri.

Burime bëjnë me dije se i plagosuri ka mbetur Ilir Shkurti, rreth 32 vjec i cili po merr mjekim në spitalin e Traumës në kryeqytet.

Ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarje.

Ndërkohë policia ka njoftuar se ‘ne lidhje me plagosjen me arme zjarri ne kembe te shtetasit I.SH, fale reagimit të menjehershëm të sherbimeve të Policisë në kohë rekord u bë bllokimi i mjetit tip “Benz” i cili u përdor nga autorët për t’u larguar, dhe u shoqërua në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme njëri prej autorëve të dyshuar të ngjarjes.’