Nje nga kengetaret me te dashura te publikut shqiptar Aurela Gace eshte shume aktive ne rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar dhe ka ndare me ndjekesit e saj nje video shume te bukur te vajzes se saj.

Abigail po qeron mandarine dhe luan me kitare dhe ajo kendon shume bukur.

Ajo ka trasheguar pasionin e nenes se saj per muziken dhe artin.

https://youtu.be/7z3PTOD3vxk