Babai qëllon aksidentalisht për vdekje vajzën 15 vjeçe

0
487

Babai vret aksidentalisht vajzën 15-vjeçe.

Ngjarja e rëndë është regjistruar në Itali në provincën e San Felice del Benaco, në Brescia.

57-vjeçari Roberto Balzaretti po mbante në dorë pushkën dhe po ua tregonte të afërmve. Papritmas një krismë u dëgjua, i cili goditi vajzën e mitur.

Karabinierët kanë nisur hetimet dhe po pyesin dëshmitarët, por pista më e mundshme mbetet ajo e aksidentit.