Nje dite e vecante kjo e e sotmja per familjen Fejzullahu. Ermali dhe Arjana sot i kane dedikuar fjalet me te embla vajzes se tyre Era e cila festoi 6 vjetorin.

Ne instagramin e tij, Ermali ka postuar foton e se bijes me nje urim te shkurter por plot me dashuri. Ai ka shkruar: “Urime ditëlindjen sheqeri i babit te dua shume Era 6”.

Ndersa Arjana ne postimin e saj me foton e se bijes i ka bere asaj nje urim familjar duke i shkruar: “Shpirti i mamit,urime 6 vjetorin e lindjes u befsh edhe 100 vjec bija ime e bukur…Te don Mami, Babi, Arti, Buna, Ana”, ka shkruar Ariana krahas fotos.