Ciljeta eshte nje nga kengetaret dhe figurat me te komentuura te showbizit.

Ajo u komentua kur agjeroj muajin e Ramazanit dhe sot vazdhojne te komentojne per shkak se ajo sot hoqi kryqin nga kemba e saj.

Por fansat e kane keqkuptuar dhe kane komentuar negativisht perse ajo hoqi kryqin ne kemben e saj.

Komentet ishin te pa fund por ja qe Ciljeta vazhdon jeten e saj.