2 jave pasi u kthye nga Siria drejt Italise Alvini fillon nje jete te re.

Pas 5 vitesh i mbyllur ne kamp babai vendos qe ti hap Alvinit nje instagram.

Tashme Alvini eshte figure publike dhe ai poston foto nga jeta e tij e bukur.

Lajmin e bene publik babi i tij duke postuar foto te profilit.

Ja cfare thote ai:“Ja dhe instagrami Jon” shkruan Afrimi, ndërsa në profilin e ri ka publikuar disa pamje të vogëlushit që nuk i kemi parë më parë.