Nje vajz 19 vjecare thote se ka bashkepunuar me disa persona dhe kane marre nga nje i ri shuma me para.

19-vjeçarja e kishte mashtruar të riun në rrjetin social “SnapChat”. Në njoftimin e policisë shkruhet se:

Lidhur me kete rast pas zhvillimit të hetimeve është identifikuar dhe arr estuar e dyshuara e cila dyshohet se në bashkëpunim me të dashurin e saj dhe shokun e tyre ia kanë marrë paratë një personi X.’’

Ajo e kishte ftuar djalin ne shtepine e saj per ti marre parate pas bisedes ne snapchat.

Ata i moren 160 euro dhe i thane qe te mos tregoj.